Biz Kimiz?

EG-AR Tasarım Ltd. 2003 senesinden bu yana çalıştığı firmaların, en yakın çözüm ortağıdır.

EG-AR Tasarım, sektördeki eşsiz deneyimiyle müşterilerine özel tasarım, danışmanlık ve üretim hizmetleri sunmaktadır.

2003 yılında EG-AR Mimarlık Ltd.’nin uzantısı olarak İstanbul'da kurulan, vizyon sahibi, genç ve günceli takip eden bir ekip olma iddiası ile yola çıkan EG-AR Tasarım, firmanızın ürün lansman ve kampanyalarını süratle projelendirir, gerekli donanımın 3 boyutlu olarak tasarımını yapar ve yüksek kalite bilinciyle, imalatını kendi bünyesinde gerçekleştirir.

EG-AR Tasarım ekibi, tasarım ihtiyaçlarınıza hedef odaklı, en hızlı ve doğru şekilde cevap verebilmek için sizlerle doğrudan temastadır; tüm tasarım çözümleri, kullanışlı, yaratıcı, hızlı, estetik ve her şeyden önemlisi sadece size özeldir.

EG-AR Tasarım, bünyesindeki seçkin imalat ekibiyle, en özel tasarımları sorunsuz bir biçimde hayata geçirir. Üretim felsefesi, kalite, dayanıklılık ve fiyat ekonomisi üzerine kurulmuştur.

EG-AR Tasarım, kurulduğu günden beri P.O.P, P.O.S, shop in shop, fuar/kongre standı, mağaza/dekorasyon, konsept geliştirme, endüstriyel ürün tasarımı, ambalaj tasarımı gibi bir çok tasarım alanında hizmet vermektedir.


Emre Gökçe Çimen

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Şirket Ortağı

1978 yılında İstanbul'da dünyaya geldi.
1989 yılında Acıbadem İlkokulunu bitirdi.
1996 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi'nden mezun oldu.
2002 yılında Marmara Üniversitesi G.S.F. Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünü bitirdi.
2002-2003 yılları arası Cem-art Reklam'da Tasarımcı olarak çalıştı.
2003 yılından günümüze kadar EG-AR Tasarım Ltd. şirketinde mesleğini sürdürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaan Yücel

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

Şirket Ortağı

Kaan Yücel, 1977 yılında Alman anne ile Türk baba’nın oğlu olarak Bursa’da doğdu. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü’nden 2002 yılında mezun oldu. Serbest tasarımcı olarak Hesfibel, Koç Allianz gibi firmalarla çalıştı. 2002-2004 yılları arasında Cam Ocağı Vakfı’nda Endüstriyel Tasarımcı olarak çalıştı. 2004 yılında EG-AR Tasarım Ltd. çatısı altında Gökçe Çimen ile bir araya geldi ve günümüze kadar çalışmalarını sürdürmektedir.

Batı kültürü ve doğu kültürünün buluştuğu İstanbul’da yaşayan Kaan Yücel’in tasarım anlayışı melez. Tasarım felsefesi olarak, doğadan ve günlük hayattan esinlenen sade ve fonksiyonel tasarımlara ilgi duyuyor. Türkiye’de yaşanmakta olan olumsuzluklara rağmen, Tasarımcı Türkiye’nin tasarım geleceği için iyimser düşünüyor.